Meghan Ory / Ruby

23. července 2012 v 19:35 | Elisa |  Meghan Ory / Red Hood
Meghan Ory je tou, která v OUaT ztvárnila mladou servírku Ruby, pracující "U Babičky", aneb Red Hood-Červenou Karkulku. Ve velmi známé pohádce, kde Karkulku vlk přelstí a sní její babičku, je to ale trochu jinak... Vlk totiž není nikdo jiný, než sama Karkulka, která plášť nosí kvůli tomu, že brání v přeměně. Bohužel se i tak párkát stane, že vlk vraždí, a tak spolu se Sněhurkou pátrají po pravém viníkovi. Karkulka se ale pravdy nezalekne, naopak toho využívá ku prospěchu dobra. Jako mladá servírka Ruby si ovšem tak se životem rady neví. Sama nejdřív v epizodách musí najít to, co chce v životě dělat...
Elisa

(Životopis v článku)


Narozena: 20.8.1982
Místo původu: Victoria, Kanada

V čem jsme ji mohli vidět?

Once Upon A Time
Strážce spravedlnosti
Knight rider- legenda se vrací
Glory Days
Lovci duchů
Krajní meze
Smallvile

a další...

První roli získala v 16ti letech ale její pravý talent byl ukázán až v seriálu CESTA VZHŮRU (2000). Meghan hrála problémovou teenegerku Juliette Waybourne po boku Haydena Christensena. Bohužel byl seriál zrušen po první sérii. Meghan pak vzala roli Sherry v dalším kanadském seriálu VAMPIRE HIGH (2001). Mezitím hostovala v seriálu DARK ANGEL a dalších menších projektech. Meghan se stávala víc a víc populární a dostávala další nabídky. Nic už ale nepřekonalo roli Juliette Waybourne.

Mezi dalšími jejími seriály jde jmenovat například SOUTH BEACH (2006), kde v osmi epizodách představovala Maggie. Po skončení série už nezavadila o pořádnou roli a hraje ve filmech jako BLONĎATÁ A BLONĎATĚJŠÍ (2007) s Pamelou Anderson a Denisse Richards. Případně sbírá zkušenosti v epizodních rolích. PAINKILLER JANE (2007), FLASH GORDON (2008) nebo KNIGHT RIDER (2009).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama