Emilie de Ravin / Belle

25. července 2012 v 21:05 | Elisa |  Emilie de Ravin / Belle
Emilie ztvárnila v Once Upon A Time svým způsobem velmi důležitou postavu. Když jsem 12. díl první série viděla poprvé, absolutně mě pohltil. Ano, je pravda, že Mary Margaret a David mají trochu problém, ale-Rumpelstiltskin byl (je) zamilovanýýýý!!!! :))) emilie ztvárnila postavu Belle, kterou si Rampelník vybere jako odměnu za pomoc ve válce. Belle jde s ním do jeho sídla a nám se před očima rozvíjí všeobecně známý příběh Krásky a Zvířete. Pro nás bohužel, ale příběh končí špatně. Musím přiznat, že v tomto díle miluji okamžik, kdy Belle rozbíjí hrníček a zvedá omluvně oči v Rumpelstiltskinovi, který odvědí prosté "it´s just a cup!" :D. Tahle věta se pro mne prostě stala památnou...jak to máte vy??

Elisa

(Životopis + bonus v článku)Narozena: 27.12.1981
Místo původu: Mount Eliza, Austrálie


V čem jsme ji mohli vidět?

Once Upon A Time
Nezapomeň na mě
Lost
Ball Don´t lie
The Perfect game


Emilie se narodila jako lehce opožděný dárek 27. prosince 1981 a v konkurenci dvou starších sester se naučila, že nic v životě nebude zadarmo. Už od devíti let tvrdě dřela balet, za pár let si tak vysloužila vstupenku do elitní školy australského baletu, se kterým procestovala pěkný kus světa. Své zkušenosti z dramatických kurzů šikovně aplikovala, kde jinde než ve filmu. Účinkování v australském seriálu BEASTMASTER jí na přelomu tisíciletí úspěšně katapultovalo do slunné Kalifornie, kde po dva roky pátrala po záhadách okolo městečka ROSWELL.

Největší pozornost na sebe ale upoutala coby Claire Littleton v seriálovém fenoménu ZTRACENI.V našich kinosálech jsme ji mohly vidět v hororu HORY MAJÍ OČI, kde si svou roli odkřičela na výbornou. Momentálně sklízí ovace za nezávislý film BRICK, který uspěl mimo jiné i na festivalu v Sundence.
Nemohla jsem si to odpustit...jako pár se mi prostě hroozně líbí...:D asi to bude jejich osobitým charismatem :))
So- Enjoy this photos! ;)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zoe Leah Zoe Leah | E-mail | Web | 28. července 2012 v 16:26 | Reagovat

Pro mě je památná, a smutná věta:
"And all you have, is an empty heart, and a chipped cup."

Měla jsem na krajíčku když jsem to viděla. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama